Fıkra 2 | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Fıkra -2-

Fıkra -2-

Fıkra olayı bu aralar hoşuma gitmeye başladı gibi , birbirinden ilginç fıkralar karşıma çıkıyor ve bende bunları sizinle paylaşmak istiyorum .Evet Fıkramıza geçelim ..

___________________________________________________

Bir gün bilim adamaları bir deney yaparak değişik ırktan insanların aynı türden olayalr kaşısında nasıl tepki göstereceğini ölçmek için bir deney yapmaya kalkmışlar. Deneye göre boş bir odaya ütü masası , kırışık bir kaç gömlek , çekyat ve çıplak bir kadın koymuşlar. İçeri sokacakları farklı ırka mensup kişilerin tepkisini gözlemleyecekerler. Bunun için Türk, İtalyan ve Japon üç kişi seçmişler .

İlk önce odaya İtalyanı sokmuşlar , bilimadamları gizli camdan italyanın ne yapacağına bakıyorlarmış. İtalyan direk kadının yanına giderek sevişmeye başlamış ve ardından ütü masasına geçip gömlekleri ütülemiş ve çıkmış.Bilimadamalrı sormuşlar

-Neden önce ütü yapmadın direk kadınla seviştin ?

italyan cevap vermiş. ” Benim yaşadığım ülkede önce aşk gelir , sonra işimize bakarız.

Tamam demiş bilimadamları ve sırada ki japonu yollamışlar odaya . Japon direk ütünün başına geçmiş ve gömlekleri birer birer ütüledikten sonra kadının yanına geçmiş ve sevişmeye başlamış . İşini bitiren Japona sormuş bilim adamları.

-Neden önce kadınla sevişmedin işi sonra yapardın ?

Japon Cevap vermiş ” Benim yaşadığım ülkede önce iş gelir, aşkı sonrada yapabiliriz. ”

Onada peki demiş bilimadamalrı ve sırada ki kişi yani bizim Türk girmiş odaya. Bilimadamalrı camın arkasına geçip başlamışlar gözlemlemeye , ama gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Türk kadının eline ütüyü vermiş gömlekleri ütületiyor kendiside arkasına geçmiş  kadını düzüyor. işini bitirip çıkmış dışarı. Bilimadamaları hemen sormuş .

-Neden böyle birşey yaptın her iki işi ayrı ayrı yapsaydın.

Türk Cevap vermiş ” Benim yaşadığım ülkede çalışanı düzerler.”

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk