Facebook`ta poker Çılgınlığı.. | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Facebook`ta poker Çılgınlığı..

Facebook`ta poker Çılgınlığı..

Facebook hesabı olanlar tarafından kullanılan en öncelikli eklenti diyebilirim .Zaten dünyada Poker oyunu tüm yapılan işlerden sonra ikinci aktivite olarak yer alıyor. Facebook poker yani Holdem Poker başlangıç olarak size 1000 Chip veriyor ve yerli yabancı casino ( gazino) da oynama imkanı sunuyor. Bir gün için limitiniz 1000 Chip eğer kazanırsanır zamanla poker uzmanlık kıdeminiz artıyor ve büyük miktarda chiple oynanan masalara oturma imkanı bulabiliyorsunuz. Masanızda ki kişilere içecek ikramı gibi gerçekçi ara yüzleride olan Holder poker şuanda oldukça ilgi gören bir oyun .

Bu ilgi bereberinde bu işten para kazanmak için girişimde bulunan kitleleride beraberinde getirdi. Bir çok site açılarak Chip satışı yapıldığı gibi oyun esnasında masaya giren Chip satıcıları reklam olarak msn adresi bırakıp çıkıyorlar. 1 milyon Chip 30 ytl gibi bir fiyata satılıyor. Bunun için profesyonel oyuncu kadrosu bile kurmuş Chip satıcıları var . Gün boyu masalarda oynayarak kazandıkalrı chipleri satışa sunuyorlar.

Facebook Holdem Poker gibi bir oyunu bünyesine katarak belki kendisi için güzel bir hamle gerçekşeitirdi ama bir çok kişiyide kumarabaz yapacağı kesin 🙂

Aynı Şekilde bir diğer poker oynayabileceğiniz sitede Mynet , aynı oyun mantığı ile hizmet veren mynet günlük oyun hakkınızda limit koymuyor. Kaybettikten sonra tekrar lobiye giderek 1000 chip alıp oyun oynayabiliyorsunuz. Facebook mynette daha popüler bir konumda olması medya üzerinden yapılan spekülasyonlar. Ben oynayacak olsam mynet`i tercih ederim .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , ,21 Yorum yapılmış " Facebook`ta poker Çılgınlığı.. "

  1. secıl tanısalım diyor ki:

    senınle tanısmak istiyorum ben

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk