Facebook Resimlerime kim baktı Uygulaması ( Çok ilginç ) | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Facebook Resimlerime kim baktı Uygulaması ( Çok ilginç )

Facebook Resimlerime kim baktı Uygulaması ( Çok ilginç )

Facebook sadece sosyal çevre edinmek eski eş dost bulmak isteyen kişilerin hayatına renk katmış gibi gözükmüyor, bu  kitlenin varlığı ile ekmeğini taşdan 🙂 çıkartmak isteyen çok sevimli girişimcilerde facebook`un bünyesinde yerini almış ve oltasını koca okyanusa salmış durumda.

Sazan avı olarak bakıyorum masumane bir girişim hani sizin cebinizde ki paraya göz dikmiş değiller bu yüzden bana sevimli geliyorlar. Tek yatıkalrı sizlerin beklentileriniz üzerinden nemalanmak. Ama sizden değil sizin beklentilerinizi üzerinden. Peki nedir bu bana sevimli gelen girişimcilik türevi konuyu sizin önünüze açayım .

Hani arkadaş listenizde ki kişilerden grup davetleri gelir, bu gayet normaldir. Facebook`ùn da amacı eski arkadaşların yanında aynı istikamette ki insanlarıda bir araya getirmektir.Buraya kadar sorun yoktur. Ama o davetler arasında öyle gruplar var ki daha içine bakmadan gülesin geliyor. Mesela ” Profilime kimler baktı uygulaması”  bakın uygulama diyorum ama grup daveti olarak gelir bu 🙂 .. O favori olta listesinde bir numaradır. Az önce şahsıma gelen davet bu resimlerime kim bakmış uygulamasıdır .. Oldukça girişimci cin fikirli bir arakadaş tarafından kurulmuş . 276 bin üye hani öyle küçümsenecek bir rakam değil ciddi ciddi yayılma politikasına sadık kalınmış belli. Ve bu kitlenin içinde arkadaşlarımı görmüş olmam bana da geyik malzemesi çıkarttığı için arıca bu şahısa minnettarım.

 

Bu uygulama ne vaad ediyor nasıl çalışıyor  🙂

 

LÜTFEN UYGULAMAYI AKTİF ETMEK İÇİN AŞAĞIDAKİLERİ SIRAYLA TAKİP EDİN…► 1 Bu gruba katılın► 2 Sol menüdeki “İnsaları Gruba Davet Et” Düğmesine tıkla

► 3 Bütün arkadaşlarını seç

► 4 “Davet gönder” düğmesine tıkla

► 5   www.xxxxx.com   sitesine girip sitede üstte bulunan reklamlardan herhangi birine tıklayıp uygulamaya geri dönün.

(BUTUN ARKADASLARINIZI DAVET ETMENIZ COK ONEMLI ANCAK BU SEKILDE UYGULAMANIN CALISMASINI SAGLAYABILIRSINIZ).

Basamak basamak uygulamanın çalışma mantığını analiz etmeye gerek yok  .Direk Beşinci adım ve dip not sistemin içeriğini açıklamak için yeterlidir sanırım 🙂

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,6 Yorum yapılmış " Facebook Resimlerime kim baktı Uygulaması ( Çok ilginç ) "

  1. Ali diyor ki:

    Her turlu arkadaslik icin haydi bayanlar msn adresimi veriyorum 21 yaşındayim ve manisaliyim ali@5858@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk