Facebook profilime kim baktı Uygulaması | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Facebook Profilime kim baktı Uygulaması

Facebook Profilime kim baktı Uygulaması

Facebook hesabı olanların çok aşina olduğu bir durum vardır. Bilmem kim sizi profilime kim baktı uygulamasına davet ediyor. Yada bilmem kim profiline bakanları bilmem ne uygulaması ile takip ediyor gibi. Bu tip uygulama yada uygulama adı altında ki gruplara rabet göstermeyiniz. Çünkü facebook kimin hangi profilde gezdiğini kayıt altına alacak kadar geniş bir veritabanı kullanmamaktadır. Düşünün ki 150 milyonluk bir kullanıcı kitlesine sahip bu site her kullanıcının dolaştığı profilleri kayıt altına alıp uygulamalar ile isteyen kişilere gösteriyor .

Bu tamamen imkansız olmakla beraber amacı sizlerin kimlik bilgilerinizi alarak reklam kitlesine dahil etmek isteyen kişilerin kullandığı bir yol. Her facebook üyesi günde 10-15 porifl gezse bu yığınla veri anlamına gelir ki bunun doğrucağı masraf belkide Facebook`u bırakın microsoftun bile gelirini zarara uğratacak büyüklükte diyebilirim ..

Bu bakımdan hem Facebook mesaj kutunuzun hemde e-posta adresinizin reklam mail bombardımanına tabi olmasını istemiyorsanız bu türden uygulama yada vaadlere kulak asmayın .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,67 Yorum yapılmış " Facebook Profilime kim baktı Uygulaması "

  1. Ayhan diyor ki:

    varmı böle birşey ya ben profilime kimin baktığını nasıl öğrenebilirim

  2. batuhan diyor ki:

    kızlar beni ekleyin msn adresim ihanet-63@hotmail.com çok yakışıklıyım

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk