Facebook Kiralık Sevgili | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Facebook Kiralık Sevgili

Facebook Kiralık Sevgili

Şu internet nelere kadir, neleri gösterdi bize derken  bir de facebook illeti çıktı ve insanların ne denli embesil olduğunuda peşine ekleyebildi sonunda. Türkiye’yi bilmiyorum ama Avrupad Facebook ilişki durumları üzerinden birbirne hava atmak için kiralık sevgili furyası başlamış

Bu yeni facebook modasına göre Haftalık belli bir ücret karşılığında güzel kadınları ilişki durumunuza sevgili gibi ekleyerek arkadaşlarınıza basıyorsunuz havayı. Be embesil insan topluluğu eline ne geçiyor. Egonumu tatmin ediyorsun. Kendi içinde kendine en büyük hakaraeti sen ediyorsun ne ego tatmini. Yok arkadaş bu insanlar gerçekten gerzekleşiyor. İnternet alemi, facebook uygulaması bize daha neleri gösterecek göreceğiz. Facebook sitesinde karşılaştığınız abidik kubidik olayları lütfen bizlerle paylaşın, nasıl bir insan topluluğu ile aynı atmosterde yaşıyoruz bilelim.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Facebook Kiralık Sevgili "

 1. mercies. diyor ki:

  Hello dear.

  How are you today i hope you are fine?
  My name is mercies sambo,i saw your profile today and i love it,i think we can build a good relationship/friend from there. Dear please write me back through my email address so that i can send you my photos and for more discussion (mercies.sambo@yahoo.com)
  I am waiting for your reply soon

  My dear please contact me with this email (mercies.sambo@yahoo.com)

  Regards
  mercies.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk