Facebook Hesaplarını kalıcı olarak silmek | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Facebook Hesaplarını kalıcı olarak silmek

Facebook Hesaplarını kalıcı olarak silmek

Facebook ilk başlarda hesapları silmeye izin veriyordu. Sadece hesabınızı dondurabiliyor ve istediğiniz zaman hesabınızı kaldığınız yerden kullanmak üzere geri açabiliyodunuz. Ama bu özellik  bir çok kişi tarafından kabul görmedi ve hesaplarının tamamen kalıcı olarak silinmesini isteyen kişiler çoğaldı. Çünkü  facebook hesabınızı dondurduğunuzda sahibi olduğunuz gruplar veya sayfalar, yada grup sayfalarında ki paylaşımlaarınız olduğu gibi duruyor.

Bu yüzdendir ki facebook kullanıcı hesaplarını tamamen silinmesi için bir özellik daha ekledi. Facebook profilinizi tamamen silmek için hesanızı dondurmak istediğiniz alanda Hesabımı Kalıcı olarak Sil seçeneğini seçerek normal hesap dondurma işleminde olduğu gibi şifrenizi ve güvenlik kodunu girmeniz yetiyor. Daha sonra facebook profiliniz 12 gün içerisinde silinmek üzere işleme alınıyor.Ama bu süre içerisnde isterseniz hesabınıza giriş yaparak silme işlemni iptal edebilirsiniz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Facebook Hesaplarını kalıcı olarak silmek "

 1. kama diyor ki:

  Hello dear.
  How are you today i hope you are fine?
  My name is kama sambo,i saw your profile today and i love it,i think we can build a good relationship/friend from there. Dear please write me back through my email address so that i can send you my photos and for more discussion (kamasambosambo@yahoo.com)
  I am waiting for your reply soon
  My dear please contact me with this email (kamasambosambo@yahoo.com)
  Regards
  kama.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk