Facebook hata vermeye Başladı | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Facebook hata vermeye Başladı

Facebook hata vermeye Başladı

İnsanların hemen hemen herşeyini içine taşıdığı bir nevi sosyal buluşma mekanı haline gelen Facebook yazılım olarakta oldukça ilgi gören bir site. Fakat son bir haftadır, arkadaş listesi konusunda hatalar vermeye başladı. Arkadaş listenizde olan bir kişinin sağ üst köşede facebook tarafından size yeniden önerildiğine yada listenizde ki arkadaşınızın sizi tekrardan arkadaş olarak eklediğine şahit olabiliyorsunuz.

Hani bir çok insan için çok önemli gibi durmayan bu hatalar aslında bir çok kişiyi yada bir çok ilişkiyi etkileyebilecek nitelikte. Şöyle düşünün facebook hesabınıza giriyorsunuz. Ve hemen sağ tarafta sevgilinizin yada yakın bir arkadaşınızın size önerildiğini görüyorsunuz. Hemen aklınıza gelecek düşünce sizi listesinden sildiğidir. Sizde eğer akıl edip arkadaş listenize göz atmaz önyargılı davranırsanız sizi listesinden çıkardığını düşündüğünüz kişiye karşı farklı düşünceler içine girersiniz.
Mesela öyle tipler var ki en ufak sorunda hır gür çıkartıp kavga edebilenler yani , onalrın başıan böyle bir olay gelmiş olsa telafisi zor sonuçlara gebe bir durum oluşur. Birde gururlu tiplerse eyvaah eyvah kız arkadaşı onu silmiş nedenini öğrenmek için aramazda , hatta ilgisizliğini merak eden kız arkadaşı arasa cevap vermezde. E böyle olunca kız arkadaşıda haliyle artı kendinsi ile görüşmek istemediğini düşünüp oda kabuğuna çekilebilir. Yani Facebook`un bu küçük gözüken hatası canım bir ilişkiyi bitirebilir.

Siz siz olun listenizde olması gereken kişiyi size önerilen kutusunda gördüğünüzde onun hakkında bir düşünceye kapılmadan önce listenize göz atın ..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk