Evlilik Gereksinimleri | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Evlenecek olanlara Nasihat

Evlenecek olanlara Nasihat

Evlilik kutsal bir müesese her daim bunu söylerler ve sorumluluğu gerçekten ağır olan bir kavram. Çevremde olsun yada bize ulaşan haberlerde olsun bir çok evlilik hüsranla sonuçlanıyor ve olan arkada kalan çocuklara oluyor. İki kişinin geçimsizliğinden üçüncü kişiler etkileniyor ve hayatları perişan oluyorlar. Anne yada baba şefkatinden yoksun büyüyen çocuklar toplum içinde kendi öz güvenlerinden eksik bir yaşam sürüyorlar.

Bu türden evlilikler yapmamak için bir çok şeye dikkat etmek her adımı sık dokumak gerekir derler ama bu adımlar nelerdir. Evlilikte esas olan şeyler nedir bir türlü liste halinde bize sunulmaz , bir yolunu bul hayatını kur ama dikkatli ol derler o kadar. Oysa Evlilik sürecini iyi yada kötü geride bırakmış insanların bu konuda adım atacak olanlara dah somut nasihatlar vermesi gerekir. Evlilik yapacak bir insan için gerçek manada kriter olması gereken şeylerlerdir. Evlilikte maddiyat es geçilmemesi gereken bir kuralmıdır, yoksa iki gönül bir olduktan sonra samanlık seyran olur felsefesi mi baz alınmalı gelecek akışına mı bırakılmalıdır.

Evlilik konusunda iyi yada kötü , deneyimlerinizi yada öğütlerinizi bekliyoruz. Evlenecek olan kişiler için burda bir liste oluşturabiliriz. Bu şekilde bir ihtimal evleneceğim diyen kişi eksiklerini görebilir.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,2 Yorum yapılmış " Evlenecek olanlara Nasihat "

  1. nebıhe diyor ki:

    slm

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk