Eski Sevgiliniz Size geri dönmek istedi ! | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Eski Sevgiliniz Size geri dönmek istedi !

Eski Sevgiliniz Size geri dönmek istedi !

Çok uzun soluklu bir aşkın ardından olur olmaz konularda ki ufak tefek tartışmalar sonucu sevgilinizden ayrıldınız. Onun boşluğunda hayatınıza sizin her türlü beklentinizi karşılayan hoş bir kişi çıktı ve bir ilişkiye başladınız . Gel zaman git zaman eski sevgiliniz bir gün karşınızda bitverdi , ve size olan aşkının devam ettiğini , herşeye yeniden başlamak istediğini dile getirdi.

Sizin için yeni olan sevgiliniz duygusal açıdan pek birşey ifade etmiyor ama siz onun için çok şey ifade ediyorsunuz, size karşı öyle hisleri var ki tüm yaşamını sizinle birlikte inşa etmiş artık sizin olmadığınız bir dünya onun için hiç bir şey ifade etmeyecektir. Siz bunun bilincinde ve bunun sorumlususunuz , çünkü ona tüm bunalrı düşünmesi için üümit verdiniz.

Pek söyleyin bakalım , eski aşkınız ve hala sevdiğiniz bir kişi için , sizi kendinden çok seven ve tüm yaşamını size adamış bir sevgili arasında tercih yapmanız gerekse hangisinde karar kılardınız ?

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,28 Yorum yapılmış " Eski Sevgiliniz Size geri dönmek istedi ! "

  1. eray diyor ki:

    31 yaşında antepten olgun ciddi sempatik biriyim edebiyat öğretmeniyim. evliyim ama mutsuzum.aşksızım…dudakları ve gönlü aşka susamış bütün bayanları limanıma beklerim…sevda yüklüyüm,rüzgarlarımda aşk uçarılığı vardır…aşka hasret kalmış bayanlar ekleyin: yakisiklieray@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk