Facebook Eski Aşkların Mekanı | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Eski Sevgililer facebook ta buluşuyor

Eski Sevgililer facebook ta buluşuyor

Hemen hemen her üç kişiden biri gençlik döneminde ki aşkıyla mutlu sona ulaşamamış ve her iki tarafta hayatlarını üçüncü kişilerle birleştirmiştir.Bu tip evliliklerin çok az bir kısmı başlığa konu olan eski aşkların yeniden birbirlerini araması ve hatta aşklarını yasak bir şekilde sürdürmesi eylemiyle süre gider.

Aslında bu yakın çevremde gelişen ve şahit olduğum bir durum , ama Türk basınınında çıkan ve okuduğumuz bir çok haberde aynı yerden çıkma gibi. Facebook hayatımıza girmeden önce eski aşıklar birbirleri ile iletişimi koparmışsa zor bir mücadele sonrası yeniden bir araya gelebilecek iletişi kurabilirken, facebook artık bu zorluğuda ortadan kaldırmış gözüküyor.

Bir çok kişi facebook üyesi olduktan sonra arkadaşını aramak için arama çubuğuna ilk olarak eski aşkının adını yazıyor, eğer yanlışım varsa ve bunu sizde yapmadıysanız ben hiçbirşey bilmiyorum. Bu daha sonra kafada ki dürtüleri harekete geçiriyor ve eylem başlıyor hatta bazen sanki her iki tarafta bunun için facebooka girmiş gibi aynı hareketi yapıyor bile olabiliyorlar. Ve sonrası malum facebook üzerinden chatleşmek , gizli gizli bir araya gelmeler hatta ilişkiye girmeler filan.

Kimi kişiler bu tip eylemlerde gerçekten kendini haklı buluyor ve kendini güçlü görüyorsa remi olan evliliğini sonlandırarak bu tip bir hareketin yapılması gereken türünü yaşıyor. Ama ülkemizde evlilik kutsal bir müesse ve kimse bir ufak tefek arzuları için bu müesseseyi yıkmayı göze alamaz ve bir iki kaçamak ile alabildiği kadar tadını çıkartır.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,1 Yorum yapılmış " Eski Sevgililer facebook ta buluşuyor "

  1. sedagül sever diyor ki:

    facebook üye olmak istiyorum

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk