Eşinizin internette Chat yapması | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Eşinizin internette Chat yapması

Eşinizin internette Chat yapması

Son günlerde haberlerde sık rastlanan kavga meselesidir. Eş evde tek kaldığı zamanlarda bilgi kaynağı olan internetin başına çöreklenir ve başlar sörf yapmaya . Girdiği sitelerde öyle reklamlar öyle argümanlar vardır ki aslında yemek tarifleri için oturduğu pcnin başında kendisine gır gır şamata yapabileceği bir ortam bulmuş. Hatta Evde kocasından görmediği ilgi ve alakaya şahit olmuştur . Artık pc başına yemek tarifleri için değil aynı ortamda ki varlığını korumak ve dün aldığı hazzı tazelemek için oturmuştur.

Bir iki üç derken artık sigara müptezeli gibi kendini o pcden ve ortamdan alamaz. Sanaldan ne olacak ddüşüncesi ile yavaş yavaş evinden uzaklaştığını kocasını aldattığını düşünmez ve bu eyleme devam eder. Akşamda kocası geldiğinde gündüz sahip olduğu ruh halini bir kenara bırakır ve eşnin koynuna girer. Kim bilir aldatma eylemi, chat odasında tanıştığı kişiyi bilinç altında barındırma ve kocası ile o kişi ile sevişiyor gibi sevişme eylemleri bile gerçekleşmeye devam eder.

Eşler bu gibi sorunlara karşı hiç bir önlem alamazlar. internet aslında tehlikeli değildir, sadece sizin içinizde ki dürtüleri tetikler ve bir anda yanlışlar girdabına sürüklenirsiniz. Sağlam irade ve eşe sadakat gibi konular aklınızdan uçup gider. Sakın ola böyle yanlışlara kapılmayın temennisiyle esen kalın..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk