Erkeklere 10 altın öğüt | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Erkeklere 10 altın öğüt

Erkeklere 10 altın öğüt

Kadın için ideal erkek nasıl olmalı sorusunu Burcu Esmersoy 10 altın öğütle kaleme aldı.İşti Burcu Esmersoy`un kaleminden ideal erkek tanımı..
……
Alışverişe çıkıp bir şeyler satın aldıktan sonra, indirimden yararlandığımızı söylüyorsak buna pek inanmayın. Giyecek hiçbir şeyimiz olmadığını iddia ettiğimizde ise, buna inanın!

Telefonla arayıp ulaşamadığımız durumlarda, bahane olarak şarjınızın bittiğini ya da çok gürültülü bir yerde olduğunuzu söylerseniz, inanmış gibi yapsak da, ister istemez kuşku duyarız.

Klozetin kapağını kapatmayı ve sifonu çekmeyi unutan bir erkeği çok itici buluruz. Siz nasıl bizim banyoyu dağıtmamızdan, aynaya su sıçratmamızdan, diş macununun kapağını açık bırakmamızdan hoşlanmıyorsanız, biz de bundan hoşlanmıyoruz.

Bir konu hakkında fikrinizi sorduğumuzda, dikkatinizi bize vermezseniz ve “Bakarız” diyerek konuyu geçiştirirseniz, çok sinirleniriz. İlginizi isteriz.

Bir erkekten verdiği sözleri tutmasını ya da tutamayacağı sözler vermemesini bekleriz. Mesela, körkütük sarhoş olduktan sonra, bir daha alkolü ağzına koymayacağına dair yeminler eden; ancak, bir haftada pes eden erkekler hiç hoşumuza gitmez.

Hayatta her şeyin bir karşılığı olduğunu unutmamalısınız. Kötü çocuk olursanız, kalbimizi kırarsınız, yalan söylerseniz, aldatırsanız, kısacası oyunu yanlış oynarsanız, aynı şeylerin sizin de başınıza gelme ihtimalini artırırsınız.

Sürprizlerden çok hoşlanırız ama sandığınız gibi bu sürprizin çok büyük olması gerekmez. Kendinize yeni bir ayakkabı aldığınızda, bir çift de bize alırsanız, hem teşekkürü hak eder, hem de öpücüğü kaparsınız.

Yorgun olduğunuz gecelerde, masaj yapmamızı istemenizi anlayışla karşılayabiliriz. Ancak, iyi niyetimizi suiistimal edercesine her gece masaj yapmamızı istediğiniz takdirde, reddedilmeniz olasıdır. İyi muamele görmek istiyorsanız, sizin de iyi muamele etmeniz gerekir.

Monica Belluci ve Angelina Jolie’ye olan hayranlığınızın, sürü psikolojisinden kaynaklandığını biliyoruz. Bu konuda bizi, asla kandıramazsınız.

Nasıl olduğumuzu sorduğunuzda, karşılık olarak bir şeyimiz olmadığını iddia ediyor veya yuvarlak cevaplar vererek geçiştirmeye çalışıyorsak, kesin bir şey var demektir. Böyle bir durumda çalılıklar arasından süzülerek olay mahallinden kaçmaya çalışmanız, size artı puan kazandırmaz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk