Erkek Erkeğe dertleşelim . ( Bu yazıyı Kızlar okumasın) | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Erkek Erkeğe dertleşelim . ( Bu yazıyı Kızlar okumasın)

Erkek Erkeğe dertleşelim . ( Bu yazıyı Kızlar okumasın)

Bir çok kız tanıdım ama ne dense bu son tanıştığım kişi en tuhaf olanı . O nu anlamakta zorlanıyorum , her gün güç denemsi yapıyoruz. Bir o tirip atıyor bir ben. Bu gidişle en fazla iki haftalık bir ömrü var ilişkinin yha neyse.

Geçen gün cep telefonu alacağımı söyledim ondan fikir almak istedim . Bana bir kaç model saydı ben içlerinden bir tanesini beğendim ama ona söylemedim . Sonra arkadaşımın telefon dükkanı vfar oraya gidiğp fiyat karşılaştırması yaptım . Tam o beğendiim benim aklıma yatmıştı ki arkadaşım daha uygun ve daha kullanışlı bir model çıkarıp tezgahın üstüne koydu . Gerçekten çok hoş bir cihaz bende fazla düşünmeden aldım . Almaz olaydım eve geldim ve msnden yazışmaya başladık. Sordu ne aldın diye söyledim. Aman sen misin söyleyen , yok sen benim fikirlerime hiç saygı göstermiyorsun , yok benim beğendiğim bir şeye sahip olmak istemiyorsun. Bu ona verdiğim değeri gösterirmiş.

Takıcam böle ilişkiye yha. İnsan dert sahibi olmak için mi bi kızla çıkar.

Daha bunun gibi bi sürü olay var parfüm muhabbetleri saymakla bitmez onun yüzünden evde kullanmadığım 4 şişe parfüm var . Çıldırıyorum ama çok tatlı ona bişi demeye kıyamıyorum , o bunun bilincinde sanırım . Ee napalım gülü seven dikenine katlanır hesabı takılcaz böle bakalım nereye kadar.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,



Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk