Erkek Dediğin Kıskanç Olur. | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Erkek Dediğin Kıskanç Olur.

Erkek Dediğin Kıskanç Olur.

Ben msn üzerinden bir çok kişi ile tanıştım , her türlü ruh haline sahip kişilerle muhabbetim oldu , az buçuk onları tanıma fırsatı buldum kısacası. Ve şunu gördüm ki aynı konuda birbirinden farklı düşünceler var.

Mesela kız erkek ilişkilerinde sence kadın kıskanç olmalımı sorusuna genel bakış olarak olmayanı var mı , varsada o kadın değildir gibi cevaplar almak mümkünken . Erkeğin kıskançlık sorusuna farklı türden cevaplar aldım . Mesela kimine göre bu olmalı , erkek kıskanç değilse sevmediğinin belirtisidir. Kimine göre kıskanç erkek çekilmezdir , kadına güven duymayan onu bir nevi meta gibi gören tiplerdir ve asla kabulenilmezler. Fakat aynı kişiye peki erkek arkadaşın kıskanç olmasa seni hiç bir şekilde merak etmese aramasa sormasa bu sence sevgisizlik ilgisizlik değilmdir sorusunda ” olur mu canım o kadarda değil arayacak soracak ama hani ben şura gittim dediğimde sen gidemezsin gibi baskıcı olmayacak ” cevabını alıyorsun . Demek ki kadınlar için erkek ilgisiz kalmayacak kadar kıskanç olmalı ama baskıcı olamayacak kadarda güven duymalı gibi bir erkek tanımı çıkıyor ortaya.

Peki sizlerin bu konuda ki düşünceleri nelerdir . Uzun süredir anket yapmıyordum , bu bahane ile kaldığımız yerden devam edelim .

Incoming search terms:

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk