Engellediğin Arkadaşına Yakalanmak | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Engellediğin Arkadaşına Yakalanmak

Engellediğin Arkadaşına Yakalanmak

Evet başlıkta ki konu gerçenekten arkadaşım dediğiniz kişinin sizde ki yerine göre şiddetli sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Geçen gün çok sevdiğim bir arkadaşım beni ziyarete geliğinde havadan sudan konuşurken konu msn programları vesaire konulara doğru aktı.Kendisi gerçekten can ciğer arkadaşım olmasına rağmen çok geveze biri olmasından dolayı ara sıra meşgul etmesin diye onu engellediğim olur. Bize geldiğin günden bir gün evvel onu engellemiştim ve msnyi kapatırken engelli kaldırmayı unutmuştum. Aklımda da değildi. Neyse bana msn aç sana birşey göstericem bakalım biliyormusun diye sorunca bende açtım tabi. Tam oturum açılıyor derken aklıma geldi tabi. Neyse dedim o listenin en altlarında olduğu için zaten fark etmez. Ne göstericekse göstersin hemen kapatırım filan.

Oturum açıldı , evet ne gösterceksin dediğimde , şimdi benim msnmin üstüne gel sağ tıkla diyince iliklerim boşaldı 🙂 . Ya ben biliyorum ne gösterceni diyip lafı dolandırmaya başladıysam da , 1 dk ka izin ver bak diyip elimden mouse kaptı ve listede aşağı doğru inmeye başladı.Kendi msnsini engelli görünce haklı olarak sinirlenip evi terk etti.

İzah edebilirsin belki ama ne biliyim o an suçluluk psikolojisi olsa gerek birşey diyemedim.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk