En güzel sohbet siteleri | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // En güzel sohbet siteleri

En güzel sohbet siteleri

Başında tabi ki omegle geliyor. Ama sohbet anlayışımıza göre değişiyor tabi. Omegle hem yazılı hemde görsel sohbet imkanı sağlıyor. Ama twitter ve facebook gibi sosyal sitelerin anlık sobhet eklentileri var. Hatta artık Facebook Hotmail ilede işbilirliği içinde ve Hotmail hesabınıza giriş yaparak hem Facebook arkadaşlarınızla hemde Msn arkadaşlarınızla anlık sohbet edebiliyorsuz.

Yakında Google da twiter ve Google Talk sohbet aracı ile birleşerek aynı hizmeti vereceği kesin diye düşünüyorum.Tabi Facebook ve hotmail işbirliği sizlere yeni arkadaşlar kazandırmadığı için Omegle yada chatrulette gibi sohbet siteleri ile kıyaslanamazlar.

Ben sadece Omegle ve Chatrullette sohbet sitelerini biliyorum. Bunların haricinde sohbet amaçlı kullanılan başka siteler var mı ? Sizler hangi sitelerde yeni  arkadaşlıklar kuruyorsunuz ?

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " En güzel sohbet siteleri "

 1. kama diyor ki:

  Hello dear.
  How are you today i hope you are fine?
  My name is kama sambo,i saw your profile today and i love it,i think we can build a good relationship/friend from there. Dear please write me back through my email address so that i can send you my photos and for more discussion (kamasambosambo@yahoo.com)
  I am waiting for your reply soon
  My dear please contact me with this email (kamasambosambo@yahoo.com)
  Regards
  kama.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk