Deniz Arcak - Eyvallah | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Deniz Arcak – Eyvallah

Deniz Arcak – Eyvallah

Radyo programı dinlemeyi seven biriyim hele ki best fm`de Cem Arslan`ın Gazoz ağacı varsa hani o an için akan sular durur pür dikkat kendimi onun kuracağı cümlelere adapte ederim . Bir keresinde arabada dinliyoruz kız arkadaşım yan koltukta bana seslenip eve çıkmadan markete uğruyalım filan diyor ben hiç duymuyorum bile arada gülümseyip duruyorum. En son kız arkadaşım dayanamayıp çığlığı basıp tokadı indirmişti , yan minübüste ki yolcuların şaşkın bakışlarına hedef olmamıza rağmen ben hala gülüyordum kız deli olmuştu .

Her neyse yine bu programa takılmış mekan ötesi seyahatteyim , Cem habire Hükümete verip veriştiriyor. İlk kez onun sesinden uzaklaşıp onun konuşmsının altında mırıldanan bir sese kitlenmiştim . Şarkıda ki duygu yoğunluğu bol cümleler ses yorum mükemmel diyebilirim . O an için Cem`in konuşmasına ara verip beni şarkı ile başbaşa bırakmasını ne kadar isterdim bilemezsiniz. Ama Cem ARslan bu para versen susmaz derler ya o da öyle biri işte benzinsiz çalıştığından tipik Türk milleti gibi dur durak bilmiyor . Ben şarkı bittiğinde Cem Arslanın şarkıcıyı ve şarkının adını söylemesini beklerken o ellerini hükümetin boğazından çekmiş Deniz baykala sarmıştı bile. Tabi ki o gün sadece şarkının aklımda kalan kısmı ile idare ettim .

Akşam olup eve geldiğimde googlede başladım şarkının aklımda kalan dizelerini yazmaya . Google abinin bir çok kez beni yanıltıcı bulgularına rağmen bu sefer doğru adrese çıkan bir güzergah kullanmış olması beni mest etmişti. Evet bu beni benden ve Cem Arslandan alan şarkı başlıkta adı geçen Deniz Arcak – Eyvallah parçasından başkası değildi . Deniz arcak`ın resmi sitesinde şarkıyı dinlemeye çalışırken bu parçanın 2007 yılına ait olduğunu öğrendiğimde kendimi ne kadar Cem arslana kaptırdığımı radyoyu müzik dinleme aracı olmaktan çıkarıp geveze programcıları dinleme cihazına dönüştürdüğümü fark ettim .
Sırf bu yüzden beni bu eşsiz parça ile tanışmaktan mahrum bırakan Cem arslana sitem etmişliğim vardır.

Benim gibi sanal alemde yada radyo programlarında vakit kaybedip bu şarkı ile tanışmış olmayanınız varsa buyrun linki burda dinleyin derim .

Deniz Arcak – Eyvallah

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk