Converse Giyen Kızlar | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Converse Giyen Kızlar

Converse Giyen Kızlar

Converse`nin çıkışında ki yaşam biçmini lanse edebilme anlayışı belki ülkemize tam anlamı ile gelemedi. Yada bizim gençlerimiz ona farklı bir bakış açısı yüklemeyi becerdi . Amerikada Converse`nin çıkışına konu olan relax yaşam modeli ve asiliğin dşa vurumu . Bizim ülkemizde kasıntılı bir gençlikte vucut buldu. Tikky olarak nitelediğimiz yada kendilerini öyle gören gençler ki bu gençlerde en çok kızlar göze çarpıyor , Converse`nin imajını yerle bir etmiş durumdalar.

Beyaz renginden tutun farklı farklı desen ve her türlü ruh halini yansıtabileceğiniz tasarımlara sahip Converseler nedense bizim genç kızlarımız tek bir ruh halini yansıtabilme mücadelesi veriyor. Sizler nasıl br ruh halini kasdettiğimi anladınız umarım .

Geçenlerde bir yerde okuduğum yazılardan birinde varoşlarda ki çakma giyinnen kızlar için basit tek kullanımlık tuvalet kağıdı gibi bir bakış açısı yansıtılmış. Mesela o yazı sahibine göre nişantaşında ki kalite ( orjinal) giyinen kız içinde ki kalitenin dışa yansımasını sağlarken. Varoşlarda , nişantaşında ki kızı9 taklit edip çakma giyinen kızlar , nişantaşında ki kızların ayarında olabilmeyi onalr gibi giyinip onalr gibi davranmakla olabileceğini düşündüklerinden ve nişantaşında ki kızların her önüne gelenle yattığını varsayması ile önüne çıkan erkeği sahiplenebilmek ve onu kaybetmemek için basitleşip gereğinden fazla ilişkilerinde taviz verebiliyor. Buda onun , yazı sahibine göre kalitesini düşürürken kullan ve at sloganına konu olmalarına sebep oluyor.

Eğer içinizde gerçekten bir converse kızı yoksa ve nişantaşında ki kızı taklit yerine kendi kişiliğinizi dışa yansıtacak şekilde giyinemiyorsanız , bence her zaman kullanılan bir kız olmaya hazır olun ve göz yaşalarınızın devamlı üretim halinde olmasını sağlayın . Çünkü gerçekten gel beni kullan şeklinde bir duruşunuz var .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk