Ciddi Arkadaşlık siteleri | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri // Ciddi Arkadaşlık siteleri

Ciddi Arkadaşlık siteleri

Vermiş olduğu arkadaşlık servisi hizmetinde işini ciddiye alan ve sadece insanların cebinde ki parayla ilgilenmeyen. Kullanım kolaylığına sahip arkadaş arıyorum diyen kişileri boş uğraşlarla meşgul etmeyen , içerinde ki üyeler bot deği gerçek kişilerden oluşan bildiğiniz ve kullandığınız arkadaşlık sitelerini burdan diğer değerli kullanıcılarımızla paylaşır mısınız ?

Ben şu arkadaşlık sitesi kullanıyorum ve en iyi arkadaşlık sitesi bu dediğiniz, en  arkadaşlık siteleri arasında gösterilmeyen ama sizin tarafınızdan keşfedilmiş tüm değerli paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Ciddi Arkadaşlık siteleri "

 1. calanthababe@yahoo.com diyor ki:

  Merhaba

  Benim adım bayan calantha, i bize senin hakkında hissediyorum nasıl bilmiyorum arkadaş olmak istiyorum, üzgünüm seni utandırıyor muyum ediyorum eğer (calanthababe@yahoo.com) benim e-posta yoluyla bana yazabilir, lütfen benim resimlerle birlikte benim kendi hakkında tüm açıklar.
  aşk senin,
  Bayan calantha
  ———————————————————-

  Hello

  My name is miss calantha,i want us to be friends i don’t know how you will feel about it,please you can write to me through my email (calanthababe@yahoo.com) i’m sorry if i am embarrassing you, i shall explain all about my self including my pictures.
  yours in love,
  Miss calantha

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk