chatroulette show yapan kızlara dikkat | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // chatroulette show yapan kızlara dikkat

chatroulette show yapan kızlara dikkat

Chatroulette  herkesin bildiği gibi anlık olarak görüntülü sohbet edebilinen bir site. Farklı olarak sürekli karşınızda ki kişiler değişiyor.Tam sohbete başlamış ortam ısınacak derken bir bakmışsınız ki bir başkası ile karşı karşıyasınız.

Chatroulette kimi insanlar tarafından amacına uygun kullanılırken kimi insanlar tarafınndan da kötü emellere alet edilmeye başlanmış bile. Geçen mynette dolanırken bir haber gözüme ilişti. Bir kişi bayan elbisesi giyerek ve gerçekten bayan hatlarına sahip vucudunu kullanarak kamera karşısına geçiyor ve kurbanlarını avlamaya başlıyor. Kurbanları harereli bir şekilde show yapan soyunan kişiyi ağzı açık izlerken kendisini kameraya kaydeden kişinin erkek olduğundan bile habersiz.  Video kaydı yapan kişi Arkadaş arama amacında olan kurbanı facebook , twitter gibi sosyal ağlarda deşifre ediyor.

Siz siz olun emin olmadığınız kişilerle çok özel şeyler paylaşmaktan kaçının bir bakmışsınız eşiniz dostunuz sizin paylaşılan videonuzu izleyebilir.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " chatroulette show yapan kızlara dikkat "

 1. mercies. diyor ki:

  Hello dear.

  How are you today i hope you are fine?
  My name is mercies sambo,i saw your profile today and i love it,i think we can build a good relationship/friend from there. Dear please write me back through my email address so that i can send you my photos and for more discussion (mercies.sambo@yahoo.com)
  I am waiting for your reply soon

  My dear please contact me with this email (mercies.sambo@yahoo.com)

  Regards
  mercies.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk