oovoo Cep Telefonu ve Görüntülü Chat | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Ivır Zıvır // Cep Telefonu ve Görüntülü Chat

Cep Telefonu ve Görüntülü Chat

Eğer iphone yada adroid işletim sistemine sahip bir cep telefonununuz varsa yolda yürürken bile görüntülü chat yapabilirsiniz. Eskiden internette bile yapılablmesi zor olan görüntülü sohbetin artık cep telefonlarımıza kadar girebilmiş olması teknolojinin geldiği noktayı işaret ediyor.

OovoO Ücretsiz chat uygulamasını indirip cep telefonunuza kurduktan sonra görüntülü sohbet için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Sonrası size kalmış. oovoo.com sitesinden 30 günlün deneme sürümümü ücretsiz olarak indirebilir ve cep telefonları içib chat programının tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Oovoo chat programını Mac yada adroid işletim sistemin sahip PC lerde de kullanabilirsiniz. Türm platformlarda kullanılabilir olması oovoo chat için hem popülerlik getirmiş hemde bir çok kişiin barındığı chat uygulaması alanında liderlik getirmiş. Mutlaka Görüntülü chat isteyenler denesin derim

Incoming search terms:

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,1 Yorum yapılmış " Cep Telefonu ve Görüntülü Chat "

 1. mercies. diyor ki:

  Hello dear.

  How are you today i hope you are fine?
  My name is mercies sambo,i saw your profile today and i love it,i think we can build a good relationship/friend from there. Dear please write me back through my email address so that i can send you my photos and for more discussion (mercies.sambo@yahoo.com)
  I am waiting for your reply soon

  My dear please contact me with this email (mercies.sambo@yahoo.com)

  Regards
  mercies.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk