12.02.2012 de Kıyamet kopacakmış | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Bu son bak kesin olacak..

Bu son bak kesin olacak..

Belirsiz aralıklar dahilinde zihnimize misafir olan bilimsel hurafe olarak nitelediğim kıyamet senaryolarına bir yenisi daha eklendi. Ama bakın bu kez böyle bir şeyin olacağını Maya Takvimi söylüyor. E Mayalar diyorsa boş değildir, dikkatli olmak lazım gelir. Bu mayalar bi kendi akıbetlerini takvimleştirememişler zaten, yoksa onların icadı takvim günümüz teknolojisi ile bile nah yazılırmış.

Neyse bu takvimi bir kenara koymadan bize sonunuz şu geliyor dediği tarihi sizlerle paylaşayım. 20/12/2012 .
Guatemalalı Chile Pixtun ise kıyamet senaryolarının Maya Takvimi’nden değil, Batı’dan gelen bilgiler olduğunu anlatıyor. Mayalar 21 Aralık 2012 tarihinde önemli bir zaman diliminin sona ereceğine işaret ediyor.Konunun uzmanları ise kıyamet senaryolarına uyarladıkları 2012 yılında gerçekleşecek astronomik olaylara dikkat çekiyor. Bu olayların 25 bin 800 yılda bir meydana geldiğini söylüyorlar.

Benim söylediğim gibi bu prosöförümüz belki Mayalar değil filan desede Amerikayı yeniden keşfedersen kimse yermi peşinde . Neyse tarih belli ben 2011 gibi filan senetli taksitli alışverieş başlıycam, kime öle kim kala dimi, bişey olmazsa Mayalara maddi manevi tazminat açarım olmadı. off yine saçmaladım nedir bu ya.Kovun beni işten sıkıldım patron ..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk