Bu savaştan kim Galip çıkar ? | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Bu savaştan kim Galip çıkar ?

Bu savaştan kim Galip çıkar ?

Uzun zamandır ülke gündemini işgal eden bir dava ve bu davada taraf olmaktan çekinmeyen iki şahıs var. Bunlardan biri Ülkemizin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan , diğeri Doğan medya patronu Aydın Doğan .

Dava aslında iki şahısında dışında hatta şimdilik ülkemizin bile sınırları dışında cereyan etsede nedense kendilerini balıklama sokuverdiler. Birbirlerinin ipliklerini ortaya çıkarmak için kıyasıya mücadele veriyorlar. Daha önce Aydın Doğan bu konuda antremen yapmış Bir isim . Tancu Çiller , Mesut Yılmaz. vesaire. Recep Tayyip Erdoğan`da rakiplerini sindirme ve nakavt etme konusunda deneyimsiz sayılmaz. Cem Uzan, Ergenekon Çetesi adı altında bir çok isim ve onun arkasında durmaya çalışan Chp teşkilatı. Recep Tayyip şuan için evsahibi konumunda , her ne kadar karşı tarafı sen medyayı yanına almış bana saldırıyorsun desede , kendi medyası ile aynı şeyi fazlası ile yaptığını söyleyebiliriz. Hem şu var Davayı ortaya çıkaran Aydın Doğanda değil o sadece Almanyada ki konuyu sayfalarına taşıyıp Türkiyeyi haberdar eden isim yani aslında Tayyip Erdoğan birilerini tartaklayacaksa bu Aydın Doğan değil Almanya savcısı olmalı ama nedense sanki elim oraya ulaşmıyor , ben bahçemde ki ile gündem yapıp orda ki davayı hem etkiler hemde arka plana taşırım düşüncesinde olmalı.

Aman bizene biz gençler olarak gündem ne olursa olsun neşemizden ödün vermeyelim derim bakalım geyiğimze. Ve soralım sizce ve bizce bu kavgada Kasım paşalı Tayyip Erdoğan mı yoksa Aydın doğan mı sağ çıkar

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk