Beylikdüzü Travesti sorunu | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Beylikdüzü Eşcinsel sorunu

Beylikdüzü Eşcinsel sorunu

Beylikdüzü istanbulun hızla gelişen ve büyüyen mega semti olarak ciddi yatırımlarla birlikte ciddi göç almakta. Fakat beylikdüzünün gündüz başka karanlıkta başka olan bir konsepti var. Zaten beylikdüzünde yürüdüğünüzde günlük kiralık daireler aslında gecenin nasıl bir semt haline dönüşeceğinin habercisi.

Beyklidüzü hadımköy ve cumhuriyet mahallesindn itibaren geceleri travesti ve hayata kadınları tarafından mesken edinilmiş durumda. Eşcinsel fuhuş işçileri kaldırımlarda otostop çekerek yoldan geçen kişileri fuhuşa davet ediyor.  Hem trafiğe ciddi zarar verirken hemde onca yatırım alan beylikdüzünün kalitesine zarar veriyor. Düşük fiyatlarla Beylikdüzünden ev sahibi olan aileler Beylikdüzünün Travesti mahallesi olmasından ötürü tekrar geri göç yapmak zorunda kalıyor.

Eşcinsellere karşı olmamakla beraber ailelerin yoğun olarak yaşadığı mahelleri fuhuş yuvası olarak kullanmalarına karşıyım. Travestiler yaşam tarzlarının daha az tepki çekeceği taksim , beyoğlu gibi semtlerde kalmalılar. Avcılar , Beylikdüzü gibi semtlerin  adının Travestilerle anılmaması gerekiyor.

 

Avcılar ve beylikdüz’ün ki bu travesti sorununa emniyet güçlerinin ya da toplum mühendilerinin bir çözüm bulması gerektiğine inanıyorum.

 

Beylikdüzü Travestilerinden rahatsız mısınız ?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

Incoming search terms:

Use Facebook to Comment on this PostYorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk