Bakırköyde Aşk Başkadır! | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Bakırköyde Aşk Başkadır!

Bakırköyde Aşk Başkadır!

Merhaba canlarım yine bir anımla sizlerle birlikteyim . Bügün size anlatacağım olay Taksimden bakırköye giderken başıma geldi. İstiklal caddesinden Bakırköy dolmuşlarına doğru ufak adımalrla öyle etrafı süze süze yürüyorum .Vitrinlerde ki elbiseler , çevremde gezen insanaların giyindikleri , moda ne filan derken dolmuş durağına vardım. Önümde yaklaşık 35 kişi filan var ve dolmuş ortalıklarda yok. Bekleye durmuş bir yandan kulağımda ki müzikle kendi kendime mırıldanıyorum dalmışım , hemen arkamda bekleyen genci fark etmemişim bile. Bir dolmuş gelip gittiğinde ben en önde diğer gelecek dolmuşu bekliyorum . Arkamda ki gencin kız arkadaş grubu varmış onlarda geldiler, ben müziği az biraz kısıp gençlik ne konuşuyor kulak kabartayım dedim , biz kadınlarda alışkanlık olsa gerek. Çocuk kariyer filan , kızlarda ne yedik ne içtik muahabbetinde , zaten hangi kız günü birlik yaşamıyor ki . Çocuğun konuşmaları hoşuma gitti , ciddi ciddi gelecek planlıyor ve konuşmalarından anladığım kadarı ile planladığı geleceğinde yanında bir kız arkadaşı yok.

Dolmuşumuz geldi ben hemen kapının yanında ki koltuğa geçtim kızlar arkamda ki sırada oturunca çocukta yanıma oturdu. Arkasını dönüp kızlarla konuşmaya devam etti. Dolmuş kalkacak kadar dolduğunda konuşmaya ara verdiler ve çocuk benim camımdan dıaşrıyı süzüyordu. Bende arada ona bakıyor zekası yüksek olan bu kişinin yüz hatlarında ki çekiciliği fark ediyordum. Bir ara göz göze geldik ve gülümseme ihtiyacı hissettim çocukta gülümsemişti , sanırım onunda öyle bir ihtiyacı vardı. Bakırköye gelmeden kız arkadaşalrı indiler ve biz sondurağa kadar birlikte gittik , gelmemize az bıraz kaldı ki çocuk bana dönüp ” Evenessence mi dinliyorsun ” dedi .Kafa mı salayarak onaylayınca ” Güzel parçaları var ben onu Hero parçası ile dinlemeye başalmıştım , dinlediniz mi ?” . Hero mu en sevdiğim parçadır girişi ile inerken bile konuşuyorduk .sonra fark ettim ki aslında gideceğim yönde değilim . Caruesel`in önüne gelmiştik ve sanırım o içeri girecekti. ” Vaktiniz varsa size bir içecek ısrmalayabilir miyim ?” ( Ahh deli oğlan tabi ki ) içimden geçen bunalrdı ama ben bilmiyorum aslında gitmem gerek ama sizide tanımak isterim filan dedikten sonra içeri girdik. Adının Barış olduğunu kapıda söyledi. Memnuniyet dileklerinin ardından içeri girdik ve üst katta ki Mc Donalds`tan birar Nescafe alıp masaya oturduk . Yarım saat filan sohbetin ardından çocuk bana durakta kız arkadaşalarına anlattığı hayallerinden bahsetti ve bu gelecekte birlikte olabilirmiyiz sorusunu yöneltti . Hiç kaaçr mı ama önce biraz daha tanısak fikrinden sonra cep numara alışverişine girdik ve daha sonra görüşme temennisi ile ayrıldık. Akşam eve gidince mesaj geldi tabi ki ondandı , ve benden çok etkilendiğini yazmış . Bende aynı karşılıkla cevap verdim .

Anlıycanız canalrım ben aşık oldum darısı sizin başınıza . Ama bizde nerde o kısmet diyeniniz varsa Taksim – Bakırköy hattına bir göz atın derim . Bir sonra ki anı paylaşımımda görüşmek üzere..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,23 Yorum yapılmış " Bakırköyde Aşk Başkadır! "

 1. siyah diyor ki:

  arkataş ariyorum bayan arkataş metin.061@hotmail.com

 2. halil diyor ki:

  slm ben halil.15.19yaş arası arka daş arıyorum .19 yaşındayım ..ekleyin tanışalım

 3. fatih diyor ki:

  slm bn fatih 28yaş 173boy ciddi evlilik mutlu bir yuva kurmak isteyen bayan arkadaş arıorum sonsuzvedam@hotmail.com

 4. arzu diyor ki:

  ben arzu erekek arkadasi ariyorum yasin 19 kilom 52 gozum mavi

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk