Arkadaşlık Siteleri - Askokulu.com | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Askokulu.com Arkadaşlık Sitesi

Askokulu.com Arkadaşlık Sitesi

Yine mousemu almış sanal deryada sörf yapıyordum ki karşıma ilginç bir tanıtım reklamı çıktı. bu reklamda farklı dillerde konuşan 120 bin üye sizinle sohbet etmek istiyor diyordu.
Google maps ile tasarlanmış kendimce yaratıcı bir düşünce. Ama Adı arkadaşlık sitesi işte. Arkadaşlık sitesi olurda gold üyelik vesaire olmazmı. Zaten sosyal olmayan tüm arkadaşlık siteleri ücretlidir. Ve böyle de olmak zorundadır. Siz bakmayın bizim msnadresi.org ücretsiz hizmet veriyor . Ama kural budur.

Neyse bu arkadaşlık sitemizde haritada dikkatinizi çeken kişinin resmini tıkladıktan sonra kendisine mesaj vesaire gönderebiliyorsunuz ! tabi belli bir ücret ödedikten sonra. Aslında bu türden bir uygulama Ijust bilmem ne diye bir site olarak karşımıza çıkmıştı bende hakkında bir yazı yazmıştım ama öle karmaşık bir isim şimdi hatırlamadım.
Neyse bu arkadaşlık sitesi görsel olarak ilginizi çekecektir. Bir göz atın pek bir kaybınız olmaz. Hem kıtalar arası kuş bakışı seyahatta yanınıza kar kalır.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,23 Yorum yapılmış " Askokulu.com Arkadaşlık Sitesi "

 1. ufuck diyor ki:

  öncelikle herkese mrb.. ufuk ben.. burada herkes gibi hoş ve güzel vakit geçirip her türlü heyecanı birlikte yaşayabileceğim, hoş tatlı ve bir o kadar da romantik bir bayan arkadaş arıyorum, ben yakışıklı uzun boylu ve sportif yapılı bir gencim, 23 yaşındayım.. bayanda yaş önemli değil anlaşalım yeter benim için 🙂 mutlu etmek istiyorum sizi bayanlar bekliyorum.. msn im : youngcaptain@hotmail.com

 2. fatih diyor ki:

  slm bn fatih 28yş 173by ciddi evlilik mutlu bir yuva kurmak isteyen bayanla tanışmak istiyorum sonsuzvedam@hotmail.com

 3. gizem diyor ki:

  istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

 4. gökhan diyor ki:

  hemen
  yakışıklıyım haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 5. gökhan diyor ki:

  olsun

 6. gökhan diyor ki:

  sohbet etmek istiyorum

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk