Aşk itirafı sıkıntısı | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Aşk İtirafı stresi

Aşk İtirafı stresi

Karşı cinse karşı birşeyler hissetmeye başladınız ve artık bir şekilde ona açılmanız gerekiyor, ama çinizde aşkınızı itiraf ettikten sonra alacağınız tepkiye karşı çekinceler var ve bu çekinceler yüzünden bir türlü cesaretnizi toplayıp adım atamıyorsunuz.
Oysa bu gibi durumlar Spor toto gibi üç sonuç doğuracak eylemlerden biridir ve bu üç sonuca kendinizi hazırlayabilirseniz sorunsuz ve kaybeden taraf olmadan eyleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu üç durum ve sonrasında yapabilecekleriniz hakkında ip uçlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Cevap hayır ise

Yıkılmayın (en azından onun önünde değil) gülümseyin ve “Dürüst olduğun için teşekkür ederim.” deyin. Sadece bu kibar tavrınızdan ötürü bile isminiz unutulmazlar arasına yazılacaktır.

Cevap bilemiyorum ise

Onu ikna etmek için çiçekler, romantik mesajlar ya da iltifatlar ile üzerine gitmeyin. Ona istediği kadar zaman verebileceğinizi hissettirin. Bu zamanın bir kısmını, bir arada geçirmeyi teklif etmeyi de unutmayın.

Cevap evet ise

Ona ertesi gün çok abartıya kaçmamak kaydıyla çiçek gönderin ve beraber çıkacağınız yemeği planlamaya başlayın. “Platonik aşkınızı itiraf etmek gerçekten cesaret ister. Ama belki de hisleriniz karşılıklıdır. Öğrenmeye hazır mısınız?”

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,5 Yorum yapılmış " Aşk İtirafı stresi "

  1. eray diyor ki:

    31 yaşında antepten olgun ciddi sempatik biriyim edebiyat öğretmeniyim. evliyim ama mutsuzum.aşksızım…dudakları ve gönlü aşka susamış bütün bayanları limanıma beklerim…sevda yüklüyüm,rüzgarlarımda aşk uçarılığı vardır…aşka hasret kalmış bayanlar ekleyin: yakisiklieray@hotmail.com

  2. rahatlatan genç diyor ki:

    yalnız yaşayan bekar gencim msnde camdan fantazi seven zevkin doruklarını camdan dolu dolu yaşayarak rahatlamak isteyen ve camdan zevk almayı bilen kızlarla camdan paylaşırım rahatlatırım işte msnem gmstfa34@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk