A.R.O.G İzlenimlerim .. | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // A.R.O.G İzlenimlerim ..

A.R.O.G İzlenimlerim ..

Dün A.R.O.G vizyona girer girmez perdenin karşısında ki yerimi almak istedim ve son seans 00:00 olarak biletlerimizi aldık. Yanımda çok sevdiğim bir arkadaşım var. Zaten film izleme mevzusuda onun başının altından çıktı , hadi bir film izleyelim mi dediğinde aklıma vizyona bügün girecek olan A.R.O.G geldi .

Keşke gelmez olaydı. Filmden öncesi saat 00:00 gibi son seansta sinema bileti alacaksanız filmin izlenebilirliğinden emin olun . Sizi uyutacak bir filme sakın gitmeyin . A.R.O.G nerdeyse bu tarz bir film diyebilirim . Vizyon öncesi yok 320 espiri var gibi abartılar belki bir nebze gerçek payını içinde barındırsada yapılan espirilerden daha kalitelisini zaten Cem Yılmaz`ın stand-up gösterilerinden izlemiş yada duymuşuz. Belki filmde bir yaratıcı mizah varlığını hissettiriyor. Olaylar üzerinden taş devrinden günümüze göndermeler filan. Ama hepsi bu daha fazlasını isteyen hayal kırıklığı yaşar . A.R.O.G da Cem yılmaz`ın canlandırdığı Arif karakteri , Komutan logar tarafından 1 milyon yıl öncesine gönderiliyor. Arif taş devrinde geleceğe gidebilmenin imkanlarını ararken başından bir takım mizahsen olaylar gerçekleşiyor. Yani film başladığı yerde bitmiyor.
Oysa Cem Yılmaz bu filmde daha yaratıcı olabilirdi. Mesela 1 Milyon Yıl öncesine giden arif Kısa sürede geri dönebilir ve beraberinden 1 milyon yıl öncesine ait arkadaşlar getirebilir güncel tarihte bu insanlarla daha matrak bir konutan logar Mücadelesi izleyebilirdik. Ama Cem Yılmaz geçmişten günümüze gönderme yapmayı yeğlemiş. Bize izlemek düşer dedik ve izledik. Kendi fikrim , ya artık Cem yılmaz yaratıcılığını yitiriyor , yada Artık biz Cem Yılmaza alışmışlığın verdiği bir duyguyla eski tadın hazmı ile yenilerin tadına varamıyoruz. Ben izledim ve düşüncem negatif , filmden birşeyler eksik doğrultusunda , sizlerde izleyip kendi izlenimlerinizi edinebilirsiniz

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk