Arkadaşlık Teklifi | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Arkadaşlık Teklifi

Arkadaşlık Teklifi

Merhaba arkadaşlar , benim kendimce büyük ama çevrelerce aslında hiç abartılacak bir şey olmayan çıkma teklifi paranoyası sorunum var.

Benim işyerimin karşısında ki şirkette ön muhasebe elemanı olarak çalışan bir kızdan hoşlanıyorum. Belki bakışlarından yanılmıyorsam oda benden hoşlanıyor ama emin değilim . Her sabah beş on dakikalık bir sohbette bulunacak kadar yakın ve samimi olmamıza rağmen iş aşk sevgi gibi duyguların dışa vurumuna geldiği an dilim tutuluyor yutkunamıyorum bile.

Bu gidişata bir son vermeli demekten bıktım usandım ama bir türlü cesaret edip açılamıyorum. O her ne kadar yeni jenerasyon olsada bir erkeğe teklif edecek kadar küçüleceğini sanmıyorum. Bende ki korku onda ki bu onur varken biz nasıl bi araya gelip aşk yaşıycaz ki, bir tarafın kendi duruşundan feragt etmesi lazım . Bu ben olmayacağım kesin iki dünya bir araya gelse benden öyle bir hamle beklemeleri embesillik olur .
Şimdi sizlerden yardım istiyorum . Sizce ben bu kıza direk söylemek yerine nasıl duygusal bağlamda yakınkaşıp bunu ona hissettirebilirim .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,8 Yorum yapılmış " Arkadaşlık Teklifi "

  1. gizem diyor ki:

    istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk