Arkadaş Arıyorsan içeri buyur | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Arkadaşlık artık çok basit

Arkadaşlık artık çok basit

İnternet üzerinden arkadaş bulmak Msnadresi.org sayesinde artık imkansız olmaktan  çıktı . 1 yılı aşkın bir süredir, arkadaş edinebilmeniz için verdiğimiz bu hizmetin meyvelerini aldığınızı ümit ediyoruz. Daha önce bu konuda sizlerin oylaması için anket düzenlemiştik. Msnadresi.org ne kadar başarılı ? Bu anketimize katılan üyelerimizin olumlu yönde oy kullanmış olaması bizleri sevindirmekte.

Artık sanal arkadaşlık konusunda  msnadresi.org öncesi var sonrası diye iki farklı zaman diliminden bahsedebiliriz. M.Ö  önce  üye olduğunuz arkadaşlık sitelerinde profil hazırlayıp sizlerin  fark edilmesini beklemek bir yana arkadaş arayan kitlenin de o siteye üye olup tıpkı sizler gibi profil aşamasından geçmiş olması gerekiyordu. Bu yüzden arkadaş arıyorum diyen kişi , ıvır zıvırlarla uğraşmak yerine yada gerçekliğine inanmadığı için vazgeçip size ulaşamama gibi bir sonuç ortaya çıkabiliyordu.

M.S hem arkadaş arayan kişinin hemde sizlerin engelsiz bir şekilde daha hızlı birbirleri ile buluşmasını sağlayarak, hem sanal arkadaş kavramının gerçekliğine hemde sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz. Arkadaş arıyorum diyorsanız bu lütfen ana sayfamıza bir göz atıp size uygun olan kişinin msn adresini listenize dahil edin ve sohbete başlayın. Size uyan bir kişiyi sitemizde bulamadıysanız. Kendi resminizi ve msn adresinizi bırakın o sizi bulsun.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,47 Yorum yapılmış " Arkadaşlık artık çok basit "

 1. MEHMET MÜJDECİ diyor ki:

  herkes eklesin kız erkek FARK ETMEZ..suat_lale@hotmail.com

 2. zehra diyor ki:

  Arkadaşlar çoğunuzu ekledim ama kimse online değil hadi canım sıkılıyor birisi açsın lütfen

 3. mehmet diyor ki:

  olgun ve kültürlü bayanlar eklesin

 4. gizem diyor ki:

  istanbuldan yakışıklı ve seviyeli olanlar eklesin gizem_prettygirll@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk