Arkadaşımı seviyorum | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Arkadaşımdan hoşlanıyorum

Arkadaşımdan hoşlanıyorum

Bu bir çok kişinin başına geebilecek bir durumdur. Bu gibi durum ilk önce ilkokul çağlarında öğrencinin öğretmenine aşık olamsı ile başlar ve platonik gibi gözüksede gencin yetişmesinde ve psikolojisinin has görmesinde en büyük etkendir.

Bir arkadaşınız size sadece Arkadaş gözü ile bakıyor ve daha ilerisini düşünmediğini hal ve harekatelerinden belli ediyorsa bence sen zor bir dönemeçtesin. Ya her şeyi göze alıp konuşacak ona anlatacaksın yada içine gömüp her acıyı sineye çekeceksin.

Ama şöyle bir yolda mevcut konuşmadan ona ondan hoşlandığını belli edebilirsin. Aynı etkileşimi onda görebilirsen birazcık cesaretle güzel bir ilişki içene girebilirsin. Mesela onun kızlarla olan diyaloglarında ona şaka yollu göndermelr ve alınganlıklar yapıp yanında duran kişininde bir karşı cins olduğunu ve diğer kızlara gösterdiği ilgiyi beklediğini belli edebilirsin.

En azından karşında ki kişinin tavırlarında bir değişim yoksa arkadaşlığınızı yıkmaktan kurtulmuş olursun ve acılarını tek başına yaşarsın .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk