Arkadaşım tam bi geyik | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Arkadaşım tam bi geyik

Arkadaşım tam bi geyik

Bir kaç aydır birlikte çalıştığım bir arkadaş var . Canım sıkıldığı her an tuhaf bir soru ile neşelendirmesini biliyor. Her insanın bu tip birine ihtiyacı var . Başından geçen olayları analtış tarzı sanki siz yaşamışsınız gibi düşler alemine götürüyor sizi , gülüyorsunuz hem içten hemde katıla katıla.

Geçen gün başından geçen bir anısını anlattı. Daha genç yaşlarda malum evlerden birine gitmiş. Dediğine göre ilk ve son gidişi. Kadınlar içerden buna bakıyor filan bir tanesinin önünde duruyor. Kadın bunun yüzüne bakıp bakıp sırıtıyormuş. Arkadaşım dayanamayıp ne gülüyorsun diye sorunca kadın komik bir durumdasın cevabını vermiş. Tabi biizim ki hazır cevap ya hemen yapıştırmış lafı , tamam benim gülünecek bir halim olabilir ama senin ağlanacak bir halin var .

Kadın bu laftan sonra alınmış haliyle ve satış müdürüne ( Argoda pezo) şikayet edip bizim arkadaşı sille tokat atmışlar kapıya .Diyor hani bir söz var ya eline beline diline sahip ol başın belaya girmesin , işte ben bu üçlünün sadece el kısmına sahip çıkabiliyorum . Diğer ikisi yüzünden burnum boktan çıkmıyor.

Bu arkadaşın daha bir sürü hikayesi var . Vakit buldukça bir kaç tanesini daha sizlere analtırım . Bügünlük bu kadar.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk