Arkadaş ararken kayboldum | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Arkadaş ararken kayboldum

Arkadaş ararken kayboldum

Sanal evrene ilk girişim çok uzun yıllar oldu, Türkiyede internetle ilk tanışan herkes gibi bende bu mereti arkadaş edinme aracı olarak tanıdım chat odalrı ıQ mynet filan derken yonja ile tanıştım. Daha sonra facebook meşhur oldu filan.
Ama internet ile yeni tanışan birinin en çabuk adapte olduğu mirc sohbet olayı yaklaşık 2 yılımı çalmıştı ve nihayetinde sadece yaptığım gevezeliklerle kala kalmıştım. Sonra tanıştığım yonja arkadaşlık sitesine önem vermeye başladım , profil sayfası oluşturma Coco Cola kapağı ile gelen özel üyelik derken başlı başına profil sayfam websitesi haline dönüşmüş benimle sırf bu profil yüzünden arkadaş olmak isteyen kişilerin sayısında hızla çoğalma meydana gelmişti. Bende bu ilgiden memnundum ve sayfama yenilik üzerine yenilikler ekliyor sayfasını en çok güncelleyen kişi olma yolund emin adımlarla ilerliyordum. Tam 1,5 yılımı bu uğurda iç ettim ve nihayetinde 9 binin üzerinde bi arkadaş kitlesine ulaştım . Fakat benim arkadaş listeme eklenen hiç kimse ile özel mesajlaşmıyor varsa yoksa kendimi sayfamın dizaynı ile uğraşıyordum.
Hani bir söz var sirkelen ve kendine gel diye. Canımın sıkıldığı bir gün birden kafamın arka kısmından bir şiddetli çarpma meydana geldi. “Lan salak senin amacın ne ” Evet aynen bu şekilde bir sesle irkildim , sanırım ak sakallı dedenin sesi olmalı. Doğruya benim amacım web tasarımı yapmakmıydı yoksa arkadaş bulmak mı ? Bu sayfa profil işi ile uğraşmaktan bırakın sanal arkadaş edinmeyi reel dostlarımdan bile uzaklaşır oldum. İş çıkışı doğru eve gelip pc başına oturup işe koyuluyor çalan telefonlara bile bakmadan sesize alıyordum. Oysa belkide sanalda arkadaş aramak yerine dostlarıma ilgi göstersem aradığım geyiği ilişkiyi yada huzuru reelde bulabilecektim .
Bu düşünce ile sanal üzerinde arkadaş arayışı içinde olanların benim gibi arama yaparken kaybolup gitmemesi , basit bir işlem ile arkadaş edinebilmesi için bir site yapmaya karar verdim. Dedim ya arkadaş ararken webmaster oldum çıktım 🙂

Msn Arkadaşlık sitesi benim gibi sanalda kaybolmadan arkadaş edinebileceğiniz bir site. olması gereken bir adet resim ve msn adresi giriyorsunuz , resimli msn ekle butonuna basıp işe koyuluyorsunuz 5 hamlede arkadaş bulmak için tüm işi yerine getirmiş oluyorsunuz. Hepsi bu kadar bundan sonrası sizin resminizi ve beklentilerinizi kendi arayışına uygun bulan kişinin msn adresinizi eklemesi , ondan sonrası sizin meziyetinize kalmış.

Sizlerde arkadaş arama işleminizi bu siteden yaparak daha fazla verim alabilirsiniz.

Msn Arkadaşlık Sitesi

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,13 Yorum yapılmış " Arkadaş ararken kayboldum "

  1. ali diyor ki:

    kızlar eklesın otuz yas üstu

  2. musa diyor ki:

    slm kızlar msnde benımle karsılıklı fantazıler yasamak ısteyen varsa eklesın benı ucurayım sızlerı hadı durmayaın ekleyın benı cilgin__gungor@hotmail.com

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk