Angelina köşeyi döndü | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Msn Adresleri // Angelina ve Brad Pitt köşeyi döndü .

Angelina ve Brad Pitt köşeyi döndü .

Tuhaf ama bir çocuk dünyaya getireceksiniz ve tüm medya kuruluşları sizin çocuklarınızın resimleri için peşinizde cirit atacaklar. Sanırım bu istanbulun güneş görmeyen mahallesinde yaşayan benim için ütopik bir hayal olur. Zaten daha çocuk yapmak için gerekli evliliği bile yerine getirmiş değilim . Ama dünyada bu gibi olaylar oluyor , gazete sayfalarını karıştırıyorsun Hollywoodun ünlü çifti Angelina jolie ve brad pitt`in çocukalrının resmini yayınlamak için medya kuruluşları bilmem kaç milyon dolar teklif etti . Yuh be kardeşim Angelina Jolie`nin çocukalrından bizene sanki bi tek onun ikizi olmuş gibi abartma Angelia Jolie ismi ile sansasyon yaratma olayları filan .

He tamam belki dünyanın en çok arzulanan kadın ve erkeğin çocukalrı bilzer gibi sıradan kişilerin çocukalrından daha önem arz edecektir. Ama hani bu kadarda değil , yok bilmem kaç milyon dolar hikayesine inanma istemiyorum.
Eğer bu hikaye doğru ise ben angelia jolie ve Brad pitt çifti yerinde olsam gece gündüz yataktan çıkmam düzinelerce çocuk yapardım . Her birinin fotoğrafı için 22 milyon dolar alsam , düşünseniz 20 çocuk yap 440 milyon dolar. Türkiyenin böyle bir çifte sahip olmamsı ne kadar kötü dış borcumuzu öderlerdi be .

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , , ,7 Yorum yapılmış " Angelina ve Brad Pitt köşeyi döndü . "

  1. fadime diyor ki:

    helal olsun kadına benide ewltlık edinse ne güzell olur ama nerde????????????????????????????????? neyse herkeze slm mux angelinna

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk