Aldatan Kadınlar Tiyatrosu | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Aldatan Kadınlar Tiyatrosu

Aldatan Kadınlar Tiyatrosu

Bir çoğunuz başlıkta geçen sorunsal hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur. Bir gazete tarafından yazı dizisi halinde sergilenen bu tiyatro oldukça ilginç yanlara sahip. Mesela bu yazı dizisinin yayın süresi bakımından her gün bir kişinin hikayesini yayınlaması her gün evli bir bayanın aldatma eylemi içinde olduğunu ortaya koyuyor.

Bunun yanısıra aldatan kadınalrın her birinin kendini tanımlarken “erkekler tarafından arzulanacak kadar güzel bayan” sıfatını kullanması. Şimdiye kadar okuduğum hikayelerde hiç bir kadının ” Ben çirkin ötesi bir bayanım , eşime tercih ettiğim kişi bana öyle bir baktı ki o an kendimi Angelia Jolie hissettim , bana bu duyguyu yaşattığı içinde gittim ona verdim ” dediğine şahit olmadım . Bu varsayımla yola çıkarak tüm güzel kdınalr aldatmaya meğildir nitelemesinde bulunamayız . Zaten kendi güzelliğinin farkında olan kadın mı aldatır yoksa güzellik takıntısı olan kadınalr mı aldatır sorunsalına kafa patlatmak lazım . Benim kanımca güzel kadın yani güzelliğinin farkında olan kadın zor kadındır ve aldatma potansiyeli olan güzel kadınalr sınıfında en alt sırada yer alır. Güzellik takıntısı olan yani kendini güzel bulan ama bunu kendi dışında ki kişilercede onaylanmalı diyen kadın bu sınıfın en üst sıralarında yer alır. Çünkü onun beklentisini karşılayan kişiye bir vefa borcu oluşur. Bu borcunuda en ucuz yolla yani güzelliğinin kapılarını karşısındakine açarak ödeme yolunu tercih eder ki zaten makbül olanda budur.

Aldatan kadınalr tiyatrosunda ki diğer konulardan biride yaşadığını paylaşma istemidir. Anlatılan hikayelerin çoğu güncel olarak msn üzerinden tanışma sonrası yaşanmıştır. Kişi yaşadıklarını pişmanlık duygusu ile paylaşır , ben yaptım siz yapmayın demektedir. Ama gelin görün ki hikaye okuyucusunu tahrik edebilecek kadar özendirici bir biçimde ele alınır. Mesela aldatan kadın eşini aldatış anını ve o anda yaşadığı zevk ve duyguyu ballandıra ballandıra anlatır. Hikayenin sonunda yaşadıkalrım bu zevke değer ama siz yapmayın türündendir. Kadın kendi eşinin ilgisizliğinden yada kendi nefsi doyumsuzluğundan dolayı bu yolu seçmiştir.Yaşanılan olayda kadının eksikliği kadar erkeğin yani eşininde ihmal sahibi olduğu muhakkaktır.

Bu yüzdendir ki evlilik gibi kutsal olan bir müeseseye girme yolunda ki adaylar çok daha iyi düşünüp kendini bu işini becerebilecekmiyim diye devamlı sorgulamalılar.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , , ,15 Yorum yapılmış " Aldatan Kadınlar Tiyatrosu "

  1. eray diyor ki:

    masraflar karşılanmak şartıyla her yerden ve her yaştan bayanların gönlünü yaparım antepteyim arzu eden bayanlar ekler yakisiklieray@hotmail.com

  2. Meryem diyor ki:

    Kadın aldatmaz, aldanır. Erkeği kadınını başkalarının aldanacağı kadar aç bırakıyorsa zaten aldatılmayı hak etmiş demektir.

Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk