Acımasız Gerçekler | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // Acımasız Gerçekler

Acımasız Gerçekler

İnternette arkadaş arayan bizlerin her zaman çekindinği bir durum vardır, ” işletilmek ” . Birçoğunuz yada hepimiz diyelim, msn hayatımıza girdiğinden beri bu gibi bir olayın ya işleteni yada işeltileni olmuşuzdur.

Bu konuya parmak basan Sprite Acımasız Gerçekler diyerek arkadaş arayan bir çok kişiyi bu gibi bir duruma düşmemek için uyarıyor. Sitesinde kız ve erkek olamak üzere iki yapay kişi ile sizleri internet arkadaşlığı konusunda belli bir aşamadan geçirip siz aha ayarladım işte çok basitmiş dediğiniz anda aslında öyle olmadığını işletildiğinizi anlıyor ve gıcık bir kahkaha ile alay konusu oluyorsunuz.

Aslında orda ki kahkaha kimin umrunda ki ama ya böyle bir olay gerçekte başınıza gelse ? Düşünsenize sohbet ettiğiniz kişi hakkın da belli bir sürü kavramların içine girip çıkıyor , kendinizce hayaller alemine akıyorsunuz sabırsızlık filan derken pat aslında makara konusu olmuşsunuz. Çok acı bir durum olsa gerek.

Sizlerin hangi tarafta olduğunuz önemli değil.Acımazsız gerçekler başlığı altında işletilen yada işletenlerin maceralarını okumak isteriz.Umarım paylaşırsınız..

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk