4club Arkadaşlık sitesi kapandı. | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // arkadaşlık siteleri, Mobil Uygulamalar // 4club Arkadaşlık sitesi kapandı.

4club Arkadaşlık sitesi kapandı.

Arkadaşlık siteleri listesine her gün yeni bir tane girip eskilerden bir kaç tanesi tarihe gömülüyor ya da Türk Telekomünikasyon iletişim daire başkanlığı tarafından yasaklı web sitesi olarak  engelleniyor.

Arkadaşlık sitesi olarak hizmet veren bir site neden kapatılır sorusunun bir çok cevabı var. Bunlar sırasıyla;

Dolandırıcılık

Fuhuş

4club web sitesinin  incelemelerimiz doğrultusunda Fuhuş nedeniyle kapatıldığını söyleyebiliriz. Tabi henüz bize iletilmiş dolandırıcılık gibi bir konu yok. Fakat sitenin giriş sayfası yada ana sayfasına girdiğinizde +18 olan bir çok resim ve görsel sizi karşılıyor. Hal böyle olunca Türkiye’de yasak olan bu  içerikler Telekomünikasyon dairesince engelleniyor.

4club sitesine tabi ki malumunuz olarak  engelleri aşarak girebilirsiniz. Ama şunu söylemekte fayda var . 4club.com bir arkadaşlık sitesi değil. Eğer samimi arkadaşlık peşindeyseniz 4clup yerine başka arkadaşlık sitelerine baksanız iyi olur.

 

4club .com için mobil uygualamalarda mevcut bu uygulamaların app store yada google play de indirilebilir olup olmadığına bakmadım. Siz 4club mobil uygulamaları indirebiliyorsanız bizimle paylaşır mısınız ?

 

 

 

 

Incoming search terms:

Use Facebook to Comment on this PostYorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk