3.Sayfa Geyikleri | Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları

Buradasınız : Ana Sayfa // Ivır Zıvır // 3.Sayfa Geyikleri

3.Sayfa Geyikleri

Arkadaşlar hani yurdumuzun basın camiası tarafından belli özellikte ki haberlerin 3.sayfada yayınlanmasını bilmeyeniniz yoktur. Bu haberler genelde aile için öldürme sapkın ve çarpık yaşamalrla ilgili olanlardır. Normalde aile için meydana gelen durumlarla toplum içinde ki çarpıklığa dikkati çekmek isteyen bu haberlerin ister istemez mizahi yönüde oldukça baskındır.

Şimdi sizle paylaşacağım 3.sayfa haberi ile bu konuda bir başlangıç yapmak istiyorum . Hemen hergün bu türden olayların ceryan ettiği ülkemizde her gün bir yazı paylaşmayı ümit ediyorum sizlerle. Neyse haberimize geçelim..

TRABZON’da bir kadından buluşmak için mesaj alan Murat K., randevu verilen yere gittiğinden karşısında eşi Hülya K.’yi görünce adeta çılgına döndü ve genç kadını dövdü. Eşinin kendisini aldattığından şüphelenerek böyle bir oyuna başvurduğu ortaya çıkan Hülya K. şikayetçi olmadı.

Olay İskenderpaşa Mahallesi Atatürk Alanı’nda önceki gece saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen 22 yaşındaki Hülya K. bir plan yaptı.

Kardeşinin cep telefonundan eşine başka bir kadınmış gibi mesaj gönderen Hülya K., buluşmak istediğini iletti. Genç kadın teklifin kabul edilmesi üzerine saat 23.00 sıralarında randevu yeri olan Atatürk Alanı’na gitti.

Başka bir kadını beklerken karşısında eşi Hülya K.’yi bulan Murat K. (26) adeta çılgına döndü ve eşini dövdü. Olaya çok yakındaki Taksim Karakolu ekipleri müdahale etti.

Hülya K., kendisini döven eşinden şikayetçi olmadı ancak olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Use Facebook to Comment on this Post

Etiketler: , , , , , ,Yorum Yapın

 
Copyright © 2009 Arkadaşlık Siteleri ve Arkadaşlık Uygulamaları. Tüm hakları saklıdır.
Sevgi & Aşk